Zakwaterowanie w hotelu

Zakwaterowanie w hotelu

Centrum miasta

Settlers zaczął robić Avon domu w 1880 roku, ciesząc Obszar jest bogaty, żyznej ziemi raz w ulubione miejsce do wzrostu sałatę. Prawie sto lat minie zanim miasto Avon została oficjalnie zarejestrowana jako rodziny ziemiańskiej, w tym Nottinghams, sprzedał swój majątek jako ośrodka narciarskiego Beaver Creek zaczął się form. 

Dziś Avon pracuje nad projektem aktualizacji centrum miasta, w dążeniu do stworzenia zunifikowanego detalicznej, jadalnia i społeczności obszaru lub Business District. Ten projekt zwiększy tylko odwołanie miasta, która wzrosła w ostatnich latach za sprawą największego pokaz sztucznych ogni w Rockies, kino letnie w parku i innych wydarzeń specjalnych odbyło podczas cieplejszych miesiącach roku.

Komunikacja publiczna

Podobnie jak Vail, Avon ma łonowe systemu tranzytowego w lokalu, co oznacza, że ??można podróżować po całym mieście bez względu na pogodę, nie martwiąc się o miejsce do parkowania lub konieczności myć swój samochód off po kolejnej śniegu.

Tak, to czy jesteś wizyty Avon na wakacje lub szukasz miejsca do życia, ten piękny społeczności Colorado ma wiele do zaoferowania, atrakcyjnym uzdrowisku, zaledwie dwie godziny drogi od Denver.

Matt Keegan jest niezależnym pisarzem, który obejmuje szereg zagadnień tematycznych z samochodów do ogrodów zoologicznych. Aby uzyskać więcej informacji na temat Vail, sprawdź mapę Vail Dolina Nieruchomości i internetową Vail nieruchomości na dostępnych obiektów wakacyjnych i rok „okrągłych domów.

Artykuł napisany przez: