Wiata grillowa

Wiata grillowa Lub jeśli po prostu cieszyć się wokół łodzi, odwiedź spektakularne Wyspy Normandzkie Harbor, domu do 2600 zrazy łodzi, muzeum morskie, trzech centrów handlowych oraz niektórych nadbrzeżnych restauracji.

Nie daleko od Oxnard, Ventura i Santa Barbara są świetne wycieczki, które są szybkie i łatwe dotarcie samochodem.gwiazda morza władysławowo Około pół godziny jazdy na wschód od ośrodka jest Ronald Reagan Presidential Library, które zrobiliśmy punkt do odwiedzenia w Simi Valley. Śmierć Reagana i uzyskaną publicity podobno stworzył jeszcze bardziej zainteresowanie Reagana i to fascynująca kolekcja artefaktów, zdjęcia i zapisy pomaga nam dowiedzieć się więcej na temat naszego byłego prezydenta.

Znajduje się na wspaniały kawałek ziemi z widokiem na Simi Valley, Reagan Library jest dobrze zorganizowana i obejmuje ciekawe bity pamiątek na każdym kroku. Poza biblioteka jest kawałek muru berlińskiego, a także miejsce spoczynku Reagana. Wewnątrz znajdują się odzież, biżuterię, biurko, prywatne dokumenty – prawie wszystko można sobie wyobrazić – zaczerpnięte z różnych punktów życia Reagana. Zdjęcia pomóc nam pamiętać, jak to było – na przykład, gdy widzisz strój noszony przez Nancy Reagan, można również będzie zobaczyć zdjęcie jej na sobie tę sukienkę. Szczególnie interesujący był repliką pełną skalę Gabinecie Owalnym – co daje prawdziwe poczucie, www.zadluzenia.com/artykul/wszystko-o-provident-pozyczki-dla-zadluzonych-oferta-i-opinie/ że to, co czuje się jak pokój, i jak duże jest.

Tak, jak się okazało, nasza podróż do meksykańskiego kurortu jak w rzeczywistości było znacznie więcej niż cerveza i margarity – okazało się, że to lekcja historii, jak również.

Wiata grillowa

SPOJRZENIE

GDZIE: Oxnard wynosi 65 mil na północny zachód od Los Angeles i około 30 mil na południowy wschód od Santa Barbara.

CO: Embassy Suites Mandalay Beach jest jedyny w swoim rodzaju ośrodek w Oxnard, bez wątpienia perła lokalnej branży turystycznej.
Artykuł napisany przez: