Wakacje w hotelu

Wakacje w hotelu Jeśli torby reklamowe z nadrukiem zamierzasz robić posiłki znaków, party wakacje lub zdarzenie (piraci wycieczkowych lub Bippidy boppity boutique etc …) zaksięgowania tych wcześnie, aby upewnić się uzyskać daty i godziny, które chcesz. Więcej informacji na temat Fastpass i wczesnych i późnych godzin dla osób przebywających w Disney World Hotels.slonko.eu/rolety

Rób regularne przerwy

Disney World jest ogromny. Nie ma sposobu, można zobaczyć cały 127.000 akrów parku rozrywki w ciągu kilku dni. Jeśli pacjent przyjmuje krótką wycieczkę, planujemy wrócić innym razem, albo zrobić listę musi zrobić przejażdżki. Nie staraj się zobaczyć to wszystko w czasie krótszym niż 7 dni. W przeglądarce musi być co najmniej tydzień lub dwa, aby zobaczyć większość tego, co Disney World ma do zaoferowania. To dlatego, robiąc przerwy jest niezwykle ważne. Zwłaszcza w lecie, gdy robi się bardzo gorąco i bardzo tłoczno w połowie dnia. Nawet jeśli chcesz zobaczyć, przejażdżki i atrakcji Disneylandu, trzeba uzyskać okolicznościowe odpoczynek, dzięki czemu można ładować i odmłodzić. Powrót do ośrodka i zanurzyć się w basenie. Idź do Downtown Disney, lub aquaparku na kilka godzin. Jeśli spieszyć się do widzenia wszystkiego, będzie łatwo dostać osuszone i będzie to coraz trudniejsze dla ciebie i dzieci, aby cieszyć się podróż. Im bardziej zmęczony i osuszony jesteś bardziej sfrustrowani i grabby każdy dostaje. Upewnij się, że zrobić sobie przerwę o kilka minut co godzinę, aby naładować. Pij dużo wody, aby utrzymać siebie i dzieci nawodniony.

Spakuj przekąski, napoje oraz podstawowe

Zapakuj duże ilości napojów, dzięki czemu nie trzeba szukać stacji pitnej, gdy jedno z dzieci dostaje głodny lub spragniony. To samo odnosi się lub przekąski. Przynosząc własne przekąski pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ponieważ nie będzie musiał patrzeć na przekąski, i zaoszczędzić sporo pieniędzy (które może przejść do $ 3 za paczkę chipsów Disneya).
Artykuł napisany przez: tworzenie unikalnego logo