Strzezony parking hotelowy

Strzezony parking hotelowy

Congri

Jest to termin opisujący fasolę i ryż gotowane razem, inaczej ryżu i fasoli gotowane oddzielnie nosi nazwę „arroz con Frijoles” lub po prostu ryż i fasola. „Moros y Critianos” to czarna fasola natomiast arroz moro zazwyczaj odnosi się do czerwonej fasoli.

Ropa Vieja

Dosłownie tłumaczy się jako „stare ubrania” zapoznaj się z naszą ofertą jest rozdrobnione mięso wołowe w sosie z pomidorów i cebuli, które jak mięso rozpada przypomina stare ubrania są rzucić …kredytbezbik.net.pl/pozyczki-bez-bik-zalety/

Black Bean Soup

Zawiera podstawowe informacje, takie jak cebula, czosnek, liść laurowy i soli), a każdy region ma swoją tradycję wytwarzania.

Plantany

Głównym zszywek może być solone, zgniecione i smażone na pikantne przekąskę lub danie. smażone Również przy bardzo dojrzałe i służył jako słodki zwany „Maduro”. Yuca stosuje się również w ten sposób do wytwarzania pikantnych suchej przekąskę jak chlebowca.

jajka

Fried, jajecznica i bardziej powszechnie wykonane w omlet i danie główne śniadanie w towarzystwie słodkich bułek. Różne kolorowe biszkopty pokryte równie kolorowych oblodzenia są powszechne na śniadanie.

Papaja

Papaja na śniadanie, papaja na deser, duże płyty z papai są obfite i głównym składnikiem sałatka owocowa.

kokosy

Rosną w tropikalnych regionach w całej Kubie. Używany w wielu dań na smak i konsystencję. Ryż kokosowy to prawdziwa uczta kubańskiego.

kubański Pizza

Zabierz przekąski dla Kubańczyków jest Pizze, ale powiedzmy, że są one różne. Składa się ona z zasady, gęstej ciastowatej często rozmoczony i na górze jest squirty stuff gorczyca kolor „sera” i sos pomidorowy, a następnie złożone na pół. Można znaleźć te są sprzedawane z otworami w ścianie całej Kubie przez 3 peso kubańskie (11p).

Lody

Copellias jest kubański instytucją i zawsze ogromna kolejka, posiada wszystkie smaki (chyba, że ??już zabrakło).
Artykuł napisany przez: