Organizacja uroczystosci

Organizacja uroczystosci Ośrodek wychodzi na obszarze wydm, a poza tym, szeroką plażę. W oddali widzieliśmy Wyspy Normandzkie, łatwą wycieczkę łodzią z Wyspy w pobliżu Kanału Harbor. Po wyjściu na plażę, zauważyliśmy, że nie było dużo chodzenia – zarówno północ i południe – a mimo to był ciepły, letni niedziela, nie za dużo ludzi w stosunku do innych plaż południowej Kalifornii.

Nieco na północ od ośrodka znajduje się plaża Mandalay w Oxnard Park z jego pięknymi trawnikami i urządzeń zewnętrznych. Dalej na południe jest Hollywood Beach, która była lokalizacja do filmu zwanego szejka udziałem Rudolph Valentino. Nakręcony w 1924 roku film potrzebował lokalizację arabskich dotyku i tej części wybrzeża uznano ją mieć.

Z powrotem w ośrodku, osiedlił się w jakiegoś poważnego opalania przy basenie i było widać, że goście byli mieszanka par i rodzin, które zdawały typowe tłumu będzie można znaleźć w każdym meksykańskim kurorcie. Dla wszystkich zamiarów i celów było Meksyk – tylko kinder, wersja łagodniejsza, w którym nie masz obawy co do wody, żywności lub przelot.

Apartamenty w Mandalay są przestronne i wygodne. Nasz „king suite” miał łóżkiem w jednym pomieszczeniu i rozkładaną sofę w drugim pokoju. Urządzenie było mieszkanie-jak z lodówką, ekspresem do kawy, kuchenkę mikrofalową i barkiem – choć nie trzeba kuchnię na śniadanie bo wielki jest oferowane bezpłatnie dla wszystkich gości. Nasz apartament otworzył się na plażę i miał osobny stół i krzesła na patio z pobliskiego trawnika.

California Wakacje plaża może zawierać znacznie więcej niż siedząc na plaży, a Mandalay nie jest wyjątkiem. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia w okolicy Oxnard tym wielu atrakcji na plaży i oceanu. Można wybrać się na wycieczkę do Parku Narodowego Wysp Normandzkich – albo pół lub całodniowe wycieczki są oferowane. Kajaki, kajaki i łodzie motorowe są dostępne do wynajęcia.
Artykuł napisany przez: https://deckpol.pl/produkty/deski-tarasowe-kompozytowe.html