Oferta noclegowa

Cincinnati Museum Center at Union Terminal to wspaniały struktury, który został pierwotnie zbudowany jako dworzec kolejowy pasażerski. Architekci wynajętych przyniósł specjalnych konsultantów, którzy stworzyli projekt stacji w stylu art deco, ze wspaniałym Rotunda. To jest największa pół-kopuła w całej zachodniej półkuli, gdyż wynosi 180 stóp szerokości i ponad 100 stóp.deska tarasowa kompozytowa Niemiecki artysta został zatrudniony do zrobienia dwa dwadzieścia dwa murale stóp pokazujące historię Cincinnati jak czternaście innych murali w całym terminalu. To mieści się obecnie Muzeum Historii Cincinnati, Muzeum Historii Naturalnej i Nauki, Muzeum dla dzieci i historycznej biblioteka i teatr Omni Max.

Isaac M. Wise Temple jest wspaniały zabytkowy synagogę, która została zakończona w 1866 roku i jest jednym z najstarszych budynków synagog w kraju. Architektura wykorzystywane do świątyni jest mieszanką neobizantyjskim z mauretańskim stylu odrodzenia, które kiedyś było znaleźć z mauretańskiej Hiszpanii. Jest to jeden z pierwszych tego mauretańskich stylów ożywienie widoczne w Ameryce, jak większość innych przeprowadzono w Niemczech i zostały zniszczone przez Hitlera.

Connor R. Sullivan ma asystenta w biurze, który zatrudnił się w Cincinnati firmy Usługi stróżowania do czyszczenia szyb w ich dużego budynku biurowego. Jego asystent w biurze poszukiwanej Termin czyszczenia dostaw Cincinnati znaleźć elementy potrzebne do czyszczenia biurowiec.

Artykuł napisany przez: kwiaciarnia internetowa gdańsk