Klimatyzowane pokoje

Klimatyzowane pokoje

Amerykanie, którym odmówiono wjazdu na granicy kanadyjskiej

Że można podróżować do Kanady, nawet jeśli miał przekonanie DUI 5 lat temu? Pomyśl jeszcze raz!

Kanadyjskie Prawo imigracyjne pozwala funkcjonariuszy, aby zapobiec każdemu z dowolnego kraju, z dopuszczeniem czy mają jakieś karalności. Czas, jaki upłynął od przekonania, lub charakteru przekonaniu, nie zawsze wpływa na niedopuszczalność.

Ze względu na bliskość obu krajów i Kanady dostępu do amerykańskiego informacji kryminalnych, Amerykanie są szczególnie dotknięte tą polityką. Funkcjonariusze mają szerokie dotarcie uprawnień do podejmowania decyzji, a może niech cię pomimo kwiaciarnia gdańsk rekordu, ale jest duże ryzyko podjąć, gdy w organizacji podróży.

Oto fakty na temat, jak można oczekiwać, aby być traktowani.

Jeśli po kwestionowania przyznać do posiadania skazania, będzie prawdopodobnie zapobiegać przedostawaniu Kanady.

Kanada Border Services Agency mogą uzyskać dostęp do systemu informacji NCIC (FBI) i zbadać informacje przekonaniem. Jeśli rekord w bazie danych pokazuje, jesteś najprawdopodobniej niedopuszczalne. Choć każda przekonanie może uniemożliwić wjazd, jazda pod wpływem / Drunk Driving, posiadanie narkotyków, kradzieże i napady są najczęściej postrzegane. Wykroczenia, jak również Felonies można wliczać do ciebie.

Czy jesteś za niedopuszczalne?

Jeśli są niedopuszczalne masz dwa możliwe rozwiązania:

* Udowodnij, że jesteś zrehabilitowany – wniosek o Rehabilitacji

* Stosowanie specjalnego zezwolenia na podróż do Kanady – Zezwolenie na pobyt czasowy

Rehabilitacja

Jeżeli przestępstwo nie było ostatnie, można pokazać, że jesteś teraz Prawo zemsty. Długość czasu, który musi zdać zawiera od 5 do 10 lat od zakończenia swojego zdania. Nasilenie przestępstwa określa, czy 5 czy 10 lat odnosi się do sprawy. Ważne jest, aby pamiętać, że odbyciu kary więzienia może odzwierciedlać / czas więzienia, w zawieszeniu, grzywnę lub warunkowego zwolnienia.
Artykuł napisany przez: Analizy akustyczne