Wyposazone pokoje hotelowe

Wyposazone pokoje hotelowe

2008 Passport Ograniczenia

Efektywna 31 stycznia 2008, dorosły Stany Zjednoczone i obywateli kanadyjskich reentering Stanów Zjednoczonych i Kanady drogą lądową, promem, lub małej łodzi muszą mieć przy sobie paszport lub rząd wydał dokument tożsamości ze zdjęciem, taki jak prawo jazdy, a także dowód obywatelstwa, tak w akcie urodzenia. Dzieci w wieku 18 i młodsi wymagają dowodu tylko obywatelstwo.

Pasażerowie Cruise oficjalnie zwolniony, ale linii rejsowych zalecane paszporty i już wymagają tożsamości ze zdjęciem, taki jak prawo jazdy i dowód obywatelstwa.

Wszyscy podróżni US powracający z Karaibów, Meksyku i Kanadzie, Bermudy lotniczego musiały przeprowadzić paszporty od 23 stycznia 2007 roku zmiana ograniczeń w styczniu 2007 roku stworzył wzrost popytu na paszportach, w wyniku udzielonych opóźnień kilka miesięcy przetwarzać większą liczbę i zaległych wniosków. Czas realizacji standardowego paszport jest już od czterech do sześciu tygodni. Spodziewaj się czekać trzy tygodnie przyspieszonym paszportu.

Wyposazone pokoje hotelowe

Nowe wytyczne skuteczne 31 stycznia 2008 przedłużenie ograniczeń podróży powietrza do lądowania promu i małych łodzi. Planować podróży międzynarodowej, niezależnie od środka transportu, a wystarczająco dużo czasu do zaopatrywania lub odnowić paszport, jeśli jest to konieczne.

E-paszporty

Od sierpnia 2007 roku, w Stanach Zjednoczonych zostało wydawanie wyłącznie paszporty elektroniczne.

W Stanach Zjednoczonych paszport elektroniczny (e-paszportu) jest podobny do poprzedniego paszportu z dodatkiem małej zintegrowanym mikroprocesorem obwodzie osadzony na tylnej okładce. Układ bezpiecznie przechowuje te same dane wyświetlane wizualnie na stronie ze zdjęciem paszportu i obejmuje cyfrową fotografię posiadacza. Włączenie fotografii cyfrowej umożliwia porównanie biometryczne, dzięki wykorzystaniu technologii rozpoznawania twarzy, na granicach międzynarodowych.
Artykuł napisany przez: