Taras widokowy

Taras widokowy Twoja rodzina jest na pierwszym miejscu!

– Ustaw religijne / czas duchowego. Mają dzienne, tygodniowe, miesięczne spotkania, nabożeństwa, modlitwy itp Practice swobodnie i otwarcie i niech wiary, pokoju i radości prowadzenie i poprowadzi.

– Ustaw czas dla siebie. Wakacje i czas w dół jest kluczem do Twojego sukcesu. Mamusiu, czy kobiety-wycieczki są również konieczne. Podczas swojego osobistego momencie sprawdzić e-maile i wiadomości głosowe tylko podczas postojów na lotnisku lub w podróży, ale nie sprawiają, że priorytetem. Bądź priorytet z dala od biura i wziąć od ciebie.

– Luksusowy elastyczności oznacza zdolność do dostosowania swoich obowiązków zawodowych w kolejności priorytetów z wiarą i rodzinnych obowiązków mających pierwszeństwo.

Teraz, 10 lat później, w ciąży, wiem, że mój harmonogram snu i praktyczne czasie niemowlęcym zmusi mnie do ponownego dostosowania mój „system”. Znajdę spokój, wiedząc, że mam kontrolę nad moim zasadom zarządzania czasem, a ja mam możliwość odpowiednio priorytetów.

Zmierz się rosnąć i rozwijać się w luksusie boazeria świerkowa cennik dostosowując swój czas, zamiast go usystematyzowania.

Lesley Spencer Pyle jest założycielem i prezesem HBWM.com, Inc. Network, która obejmuje: Home-Based Working Moms (www.HBWM.com), wypożyczalnia Moja mama (www.HireMyMom.com) i Work-at-home w MoMA Zestaw (www.WorkAtHomeKit.com). Pyle jest autorem „The Work-at-Home skoroszytu” i została wyróżniona w licznych publikacjach, w tym Forbes, przedsiębiorca, Wall Street Journal, USA Today, Home biurowa, rodzicielstwo, firm rozpoczynających działalność, perspektywy dr LauraÂ’S, Rodzina PC i wiele innych.

Artykuł napisany przez: splywy-kajakowe