Spa & wellness

Spa & wellness

California Resort posiada meksykańskiej Plaża Feel

Dla tych, którzy nie próbowałem ich meksykańskie kurorty nadmorskie są jednymi z najbardziej relaksujących wakacji i wycieczek można sobie wyobrazić – długie odcinki plaży, palmy, Cerveza lub margarita nigdy daleko od własnej ręki. Łatwo dryfować wraz niczym białym puszystym obłoku z jedynym zmartwieniem jest, kiedy następny serwer napój przyjdzie.http://harmoniasmakow.pl/nori-algi

Ale wielu ludzi nie może sobie na to taryfa lotnicza tym bardzo often.Today jest nieco wyższa niż w poprzednich latach, tak to nie są dokładnie tanie wakacje. I to nie warto będzie do Meksyku, chyba że można zatrzymać się w tygodniu – kto ma już tydzień po prostu siedzieć i nic nie robić?

Odpowiedź jest znaleźć podobny ośrodek, który jest trochę bliżej i, jeśli wyeliminować przelot, trochę tańsze. Trzeba znaleźć gdzieś, gdzie można po prostu wskoczyć do samochodu i jechać kilka godzin, pobyt dwa lub trzy dni, i wrócić do domu tak jak odświeżony jakby znasz meksykańskiego Riviera.

Trzeba sprawdzić Embassy Suites Mandalay Beach Resort, o wszystkich miejscach, w Oxnard w Kalifornii. Jest to urlop Kalifornia, że ??czuje się jak jesteś w samym sercu Meksyku.

Przed odwiedziliśmy Mandalay Beach Resort, moje jedyne wspomnienie Oxnard był czas, kiedy miałem 19 lat jazdy po Kalifornii z kumplem, jedzenie puszki z tuńczykiem, aby zaoszczędzić pieniądze i szukasz miejsca do odpoczynku, który był po prostu tak tanie, jak tanio można dostać. Znaleźliśmy takie właśnie miejsce w Oxnard, ale były zbyt boi się nasze otoczenie, aby dostać się do spania.

Szybki skok do Oxnard Nowego Tysiąclecia, a jednocześnie jego infrastruktury turystycznej nie jest całkiem kompletne, obszar szybko staje się http://alllineslogistics.pl/transport-morski/ popularnym miejscem dla ludzi, którzy lubią California wakacje plażowe. Około godziny jazdy na północny zachód od Los Angeles, obszar jest wystarczająco blisko do głównych obszarów społecznych, aby były dostępne, ale wystarczająco niezabudowana poczuć się jak jesteś naprawdę uciec od wyścigu szczurów.

Artykuł napisany przez: http://www.chiny-verico.pl/