Sala taneczna

Sala taneczna

Umieszczony na jedne z najlepszych nieruchomości w okolicy Oxnard, Mandalay Beach Resort jest wszystko, że przemysł gościem Oxnard dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-220×200/ chce być – jest to plac zabaw na nabrzeżu, który ma styl, wiele udogodnień, mnóstwo otwartych przestrzeniach i szeroka plaża która ciągnie się kilometrami. I tak, to ma dużo meksykańskiego piwa i margarity.

Podróżując Highway 101 na północny zachód od Los Angeles, nigdy byś sobie wyobrazić, że ośrodek ten obszar był zaledwie kilka mil od autostrady. Niekontrolowany rozwój miast wzdłuż autostrady nie jest szczególnie atrakcyjna, a większość ludzi wie, że na czele północ szczególnie spektakularne nadmorska miejscowość Santa Barbara jest kolejnym pół godziny do przodu. Nic więc dziwnego, że ludzie po prostu nie myśleć o Oxnard kiedy myślą urlopowy raj.

Ale jeśli zjazd Victoria Avenue i podróżować po kilku mil od pól uprawnych, będzie pochodzić z obszaru Mandalay Beach, jednej z wielu plaż tej części wybrzeża. Mandalay Bay Resort z atrakcyjnym początku Kalifornii hiszpańskiego projektu, jest duży kompleks kilku budynków, które obejmują 248 apartamentów w ogóle. Rośliny tropikalne, gigantyczne palmy każdej odmiany i seria wodospadów dać ośrodek uczucie podobne do wielu plażowych ośrodków odwiedziliśmy w miejscach takich jak Puerto Vallarta, Cancun i Cozumel. Basen zachęcający jest centralnym na dziedzińcu, podczas gdy obszary, restauracji i barze ośrodka znajduje się w pobliżu.

Sala taneczna

Natychmiast zbadać teren i znaleźć sobie drogę do wielu pieszych i rowerowych ścieżek utwardzonych, które przechodzą na plażę. Zaparkowany w pobliżu wejścia do ośrodka było kilka Peddle-samochody i rowery, które, o ile możemy powiedzieć, były coraz wynajmowane dość często przez wiele rodzin, którzy przebywają w ośrodku.

Sama plaża była jedną z najbardziej zachęcający mamy seenin Południowej Kalifornii.
Artykuł napisany przez: