Pokoje z lazienka

Pokoje z lazienka W Stanach Zjednoczonych e-paszportu ma również nowy wygląd, wyposażona w najnowsze funkcje zwalczania nadużyć finansowych i bezpieczeństwa.

Paszporty bez chipów nadal będzie obowiązywać w zakresie pierwotnego okresu ważności i musi być zastąpiony nowym e-paszportu w momencie odnowienia

Jeśli masz już amerykański paszport, który jest mniej niż 15 lat, nie jest uszkodzony, to było co najmniej 16 lat, kiedy został wydany, a nazwa nie została zmieniona lub można dostarczyć dokumenty potwierdzające, że został legalnie zmieniła, to może kwalifikować się do odnowienia paszportu pocztą. Paszporty można odnowić za pośrednictwem poczty przedłożone odpowiedni formularz DS-82, dwa identyczne zdjęcia paszportowe oraz czek lub przekaz pieniężny za opłatą manipulacyjną. Adres, aktualne opłaty, oraz DS-82 forma są dostępne w USA Departament Stanu stronie internetowej [http://travel.state.gov/passport/get/renew/renew_833.html]

Program NEXUS

Stany Zjednoczone Celnej i Ochrony Granic (CBP) oraz Kanada Agencja Służb Granicznych (CBSA), współpracują w ramach wspólnego przedsięwzięcia w celu uproszczenia przejścia o wstępną akceptację podróżujących niskiego ryzyka.

NEXUS członkowie mają teraz uprawnienia przekraczanie w dowolnym powietrza, ziemi i portów morskich wpisu. W ramach Inicjatywy Travel zachodniej półkuli, karta NEXUS został zatwierdzony jako alternatywa dla paszportu na podróże lotnicze do Stanów Zjednoczonych dla nas i obywateli kanadyjskich. Program NEXUS umożliwia pre-ekranowany, niskie podróżujący ryzyka mają być przetwarzane z małym lub żadnym opóźnieniem przez Stany Zjednoczone Ameryki i Kanady urzędników w wyznaczonych pasach autostrady przy wysokim poziomie głośności miejscach przejść granicznych, w kiosku NEXUS na kanadyjskich lotniskach przed odprawą, a w wybranych lokalizacjach morskich w regionie Wielkich Jezior i Seattle w stanie Waszyngton.

Artykuł napisany przez: