Pokoje z lazienka

Pokoje z lazienka W Stanach Zjednoczonych e-paszportu ma również nowy wygląd, wyposażona w najnowsze funkcje zwalczania nadużyć finansowych i bezpieczeństwa.

Paszporty bez chipów nadal będzie obowiązywać w zakresie pierwotnego okresu ważności i musi być zastąpiony nowym e-paszportu w momencie odnowienia

Jeśli masz już amerykański paszport, który jest mniej niż 15 lat, nie jest uszkodzony, to było co najmniej 16 lat, kiedy został wydany, a nazwa nie została zmieniona lub można dostarczyć dokumenty potwierdzające, że został legalnie zmieniła, to może kwalifikować się http://karosto.pl/ do odnowienia paszportu pocztą. Paszporty można odnowić za pośrednictwem poczty przedłożone odpowiedni formularz DS-82, dwa identyczne zdjęcia paszportowe oraz czek lub przekaz pieniężny za opłatą manipulacyjną. Adres, aktualne opłaty, oraz DS-82 forma są dostępne w USA Departament Stanu stronie internetowej [http://travel.state.gov/passport/get/renew/renew_833.html]

Program NEXUS

Stany Zjednoczone Celnej i Ochrony Granic (CBP) oraz Kanada Agencja Służb Granicznych (CBSA), współpracują w ramach wspólnego przedsięwzięcia w celu uproszczenia przejścia o wstępną akceptację podróżujących niskiego ryzyka.

NEXUS członkowie mają teraz uprawnienia przekraczanie w dowolnym powietrza, ziemi i portów morskich wpisu. W ramach Inicjatywy Travel zachodniej półkuli, karta NEXUS został zatwierdzony jako alternatywa dla paszportu na podróże lotnicze do Stanów Zjednoczonych dla nas i obywateli kanadyjskich. Program NEXUS umożliwia pre-ekranowany, niskie podróżujący ryzyka mają być przetwarzane z małym lub żadnym opóźnieniem przez Stany Zjednoczone Ameryki i Kanady urzędników w wyznaczonych pasach autostrady przy wysokim poziomie głośności miejscach przejść granicznych, w kiosku NEXUS na kanadyjskich lotniskach przed odprawą, a w wybranych lokalizacjach morskich w regionie Wielkich Jezior i Seattle w stanie Waszyngton.

Artykuł napisany przez: