Obsluga kelnerska

Ciągły wzrost

Ulgi podatkowe

Inne podejście do posiadania biznesu Reklama sprzedaży

Grupa kupony promocyjne z kilku rodzajów organizacji powiązanych … Korzystanie powyższy przykład … sklepie zoologicznym i sklep z artykułami dla zwierząt domowych.

Zakup jakości listy mailingowe jednostek i grup, www.mocuzdrawiania.pl/medycyna-naturalna-poznan/ którzy kupują przedmioty związane z zwierzętami.http://www.fcx.pl

Umieść wszystkie kupony promocyjne wraz z wizytówki do koperty, a następnie wysłać kopertę do osób indywidualnych i grup od zakupionego listy.

Alternatywnie, można utworzyć kartę kupon, który wymienia wiele firm. Rozważ skorzystanie z usługi składania papieru dostarczonego przez Kinko, Office Depot … złożyć arkusz na 3 segmenty. Korzystanie z usługi składany będzie stanowić wyraźny, profesjonalny wygląd.

Składanie strony na 3 segmenty pozwala na maila kawałki bez konieczności kopert.

Jako alternatywę do stosowania 8 x 11,5 arkuszy, niektóre reklamowe Przedstawicieli Handlowych używać standardowych rozmiarów arkuszy ad Post Card. Jedną z zalet tego podejścia jest zmniejszenie kosztów wysyłkowych. Inną korzyścią, jeśli dopiero zaczynasz, jest to, że można łatwo wypełnić przestrzeń kartą post.

Wskazówki dotyczące prowadzenie Home Based Advertising Sales działalności:

Zawsze zawierać własne reklamy, gdy reklamy dla swojego klienta.

Upewnić się, że reklamować w publikacjach jakości

Upewnij się, że zakup wysokiej jakości list mailingowych

Upewnij się, że zapytasz swoich klientów o skierowania do powiązanych firm.

W przypadku korzystania z 3 segmentowy, pełną metodę strony, należy rozważyć złożenie arkusz z reklam notowanych na zewnątrz. To pozwala klientowi zobaczyć od razu, że Twoja oferta jest dla nich interesujące.

Należy zwrócić uwagę na terminy częste zapytania ze swoimi reklamodawcy dotyczące tego, czy ich klienci używają ich kupony i dlaczego.

Prowadzenie działalności reklamowej sprzedaży może być bardzo dochodowe i jest ograniczona tylko przez swoją kreatywność i męstwa.

Artykuł napisany przez: