Gastronomia hotelowa

Gastronomia hotelowa

Avon, Kolorado Beaver Creek Resort

Osiem mil na zachód od Vail w stanie Kolorado jest miasto Avon, wspólnocie 6500 stałych i tymczasowych 3500 mieszkańców zaledwie kilka minut na północ od ośrodka narciarskiego Beaver Creek. Podobnie jak Vail, wzrost Avon jest przypisana do pobliskiego ośrodka narciarskiego. W przeciwieństwie do Vail, niektóre z domów mieszkania na sprzedaż w tym mieście są w zasięgu ręki średniej klasy rodzin, zaczynając pod $ 200.000 wybranych jednostek kondominium.

Gastronomia hotelowa

Za jego bogatych zasobów mieszkaniowych, Avon ma wiele do zaoferowania tym, którzy zdecydują się odwiedzić miasto lub zrobić tam ruch. Ośrodek narciarski Beaver Creek, siedząc na 425 skiable akrów i oferuje 4 wyciągi i 28 tras, jest głównym punktem rysowania dla tej społeczności. Hotele obsługujących obszar obejmuje utworzenie kwatery Pinnacle miasta, w odległości 237-pokojowy Ritz-Carlton, Zachód Beaver Creek Lodge, Comfort Inn i kilka innych hoteli i zajazdów.

Miejsca na zewnątrz

Gastronomia hotelowa

Możliwości rekreacyjne Poza stokach są obfite i pieszą, łowiectwo, wędkarstwo, żeglarstwo i kemping w pobliżu. W mieście, 48 hektarowej Harry A. Nottingham Park jest ulubionym miejscem do lodu skate, zamienia się w popularnej rybackiej łodzi i wiosła przeznaczenia raz Nottingham Lake roztopów. boiska do koszykówki, korty tenisowe, boiska sportowe, boiska do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, teren piknikowy i ścieżek rekreacyjnych są wśród atrakcji parku. Twój pies jest na smyczy również mile widziane wyjątkiem przypadków, gdy wydarzenia wspólnotowe są przechowywane.

Naprzeciw parku to kolejna atrakcja miasta, centrum rekreacji. Avon Recreation Center jest ekspansywna wielofunkcyjny budynek wyposażony w salę do ćwiczeń z najnowszym sprzętem do ćwiczeń wysiłkowych, basen pięć-lane, zjeżdżalnią i oferuje zajęcia wodne. Tegoroczna runda centrum rekreacji stanowi doskonałą ucieczkę od chłodu zimowego i miejsce dla mieszkańców, aby doskonalić swoje umiejętności pływackie.

Artykuł napisany przez: