Wczasy

Wczasy

Dla rodziców Survival Guide do Disney World Family Vacation

Disney World jest jednym z najbardziej magicznych miejsc na ziemi. Nawet najbardziej cyniczni dorosłych stracą zahamowań i olśni słynnych uszy myszy Chociaż istnieje. Biorąc rodzinne wakacje do Disney może okazać się wspaniałym i ekscytującym. Może on być także stres, zwłaszcza dzieci, których to dotyczy.atramenty eco Aby przetrwać podróż i mieć mnóstwo zabawy po drodze, oto kilka wskazówek, które należy wykonać. Wakacje rodzinne to czas połączyć się ponownie z naszymi dziećmi i uciec na nasze codzienne życie. Czy jest lepszy sposób, niż wakacje w Disney.

Niech dzieci opakowanie

Niech dzieci pomagają pakować swoje walizki i przeprowadzić planowane. To pozwoli im stać się częścią planowania wakacji. Muszą zrozumieć, co się dzieje. Na wszelkie sposoby spakować rzeczy, które wie, że trzeba, ale niech mają niewiele do powiedzenia w tym, co idzie do bagażu. Niech pakować swój ulubiony przedmiot w czasie snu nocnego i podróży lotniczej, jeżeli młodzi. Porozmawiaj z nimi o tym. Zwrócić się do biura podróży o broszurze Disney lub zamówić film Disney i oglądać go z nimi. Niech odebrać przejażdżki ich zdaniem będą chcieli jeździć, rozmawiać o bohaterów.

Zaplanuj z wyprzedzeniem

Disney nie jest rodzaj wypoczynku rodzinnego, które można przejść bez wcześniejszego planowania. Unikaj długich linii w kabinach biletów przez preordering bilet lub kupując je w lokalnym sklepie Disney lub potrójne biurze. Upewnij się, że wiesz, jak to będzie tłoczno. Nie jedź w lipcu i oczekują linie 15 minut. Miesiące letnie i ferie szkolne są jednymi z najbardziej ruchliwych miesięcy w roku, a linie mogą być w górę o 60 minut lub więcej szkolenia żeglarskie Gdynia. Koniec sierpnia linii i tłumy zaczynają się zmniejszać w szkołach w całym kraju zaczynają wracać. Jeden 03 lipca szliśmy przez Toy Story Mania, który miał 160 minut czekać! Jeśli musisz iść w lecie jechać pod koniec sierpnia, jeśli to możliwe.
Artykuł napisany przez: