Przyjecie weselne

Przyjecie weselne

Dlaczego potrzebny jest Stref Czasowych Zegar

Która godzina w Los Angeles? Z zaledwie kilku dotknięć na klawiaturze, a może nawet jednym kliknięciem myszki, możemy łatwo sprawdzić, która jest godzina w dowolnej części świata. Pojawienie wieku komputera utorowało drogę innym oprogramowaniem takim jak Network Time Protocol (NTP), które można synchronizować z wieloma serwerami publicznymi, które są dostępne w Internecie.drzwiczki do kominka

Niestety, nawet z postępem technologii, nasze komputery wciąż mają swoje ograniczenia. Mogą one być łatwo zamknięty przez zaciemnienia i awarii zasilania. Co gorsza, mogą zawiesić lub awarii z powodu usterki systemu lub wirus. W rzeczywistości są one skłonne do łapania wirusów, które czynią je bezużytecznymi i dysfunkcyjnych, chociaż mamy już zainstalowane wiele programów antywirusowych, żeby upewnić się, że nie stracić ważnych plików. Mamy nawet trzeba wykonać kopię zapasową wszystkiego, pracowaliśmy na to, aby mieć pewność, że nie straci je po poważnych formatowania. Mając inny sposób poinformować czas w innych strefach czasowych jest tak samo ważne jak tworzenie kopii zapasowych plików.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, Go Back to Basics

Kiedy cuda wieku komputera zawiedzie, zegary strefy czasowej świat może uratować. Większość zegarów stref czasowych świata obrotową tarczę, które można ustawić, aby powiedzieć raz w dowolnym miejscu na świecie. Niektóre Zegary może być skonfigurowany w celu wyświetlania czasu w każdej części świata.

Za pomocą zegarów stref czasowych świata, które nie wymagają połączenia z Internetem, aby funkcjonować, nie ma już potrzeby martwić się o problemy z serwerem. Dopóki zasilanie strefie zegar czasu na świecie jest sprawdzana i regularnie uzupełniane, nie ma niebezpieczeństwa, że ??brakuje spotkań telefonów i ważne oferty, ponieważ czas zatrzymał się w biurze.

Artykuł napisany przez: