Profesjonali kucharze

Czas Zasady zarządzania dla domu opartego Moms Pracy

W ciągu 12 lat pracy w domu, można by sobie wyobrazić, że mam mój system zarządzania czasem w kamień. Ku twojemu zaskoczeniu, znajdę wielki sukces w pewnych ogólnych zasad zarządzania czasem, że zamiast trzymać.

Poprzez utworzenie kilku zasad lub wytycznych dotyczących czasu, jesteś w stanie ich priorytet, aby dopasować swój osobisty styl życia i życia rodzinnego.

Twoje zasady zarządzania czasem lub wytyczne pozwalają na elastyczne dostosowanie swoich obowiązków i zobowiązań wokół swojego osobistego wyboru i potrzeb.

Poniżej wymienione są niektóre zasady zarządzania ogólnego czasu, aby pomóc Wam:

– Można mieszać biznesu z przyjemnością – tak długo, jak zasady gry zostały uzgodnione na początku. Dzięki temu twoje zasady zarządzania czasem szacunek i priorytetowe zasługują. Nie mają pełne wsparcie dla mojego męża dla mojej firmy, jeśli nie w pełni zrozumieć swoje obowiązki i zakres odpowiedzialności. By lepiej zrozumieć podstawowe zasady moich zasad zarządzania czasem biznes, nie tylko mogę wykorzystać mój największy kibic, ale rozwinąć moją najsilniejszą adwokata.

– Ustaw osiągalne cele, terminy i śledzić oczyszczanie rowów wrocław swoje postępy. Ustaw dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne terminy sprawdzić wykazy, listy rzeczy do zrobienia, notatki, kalendarze elektroniczne, imprez itp Miej wykres odpowiedzialności, który działa najlepiej dla ciebie i trzymaj się go. Jeśli nie są dobre na osobę odpowiedzialną przed siebie, obejmować małżonka, dziecko, wirtualnego asystenta, albo zatrudnić trener biznesu lub mentora.

– Rodzina zestaw Rituals: Codzienne czynności, tygodniowe, miesięczne data nocy wycieczki rodzinne, wakacje roczne itd mieć alternatywę lub back-up plan niepogody lub sporadyczne raz-w-życiu promocyjnej okazji, że nie można przegapić , Upewnij się, że alternatywna data gra jest o wiele lepiej i kuszące.
Artykuł napisany przez: