Pokoj standard

Pokoj standard

Cztery z odrębnych klejnotów architektury Znalezione w Southwest Ohio

Cincinnati, Ohio ma wiele wspaniałych historii o nim i to jest postrzegane przez różne konstrukcje i budynki architektonicznie. Wiele pięknych budynków są wciąż stoi, ale niektóre z tych ważniejszych dla ich architektury zostaną omówione w tym artykule. Wiele czasu i energii poszły przywracając niektóre z tych starszych zabytkowych budynków do ich pierwotnej formie, czy to specjaliści renowacyjnych czy nawet usługi stróżowania, że ??delikatnie stosowane środki czystości, aby uzyskać lat brudu i brud z dala od tych budynków. Budynki, które zostaną zbadane są w Carew Tower, budynek Ingalls, Centrum Muzealne Cincinnati na stacji Union Terminal i Izaak M. Wise Temple.

Carew Tower jest najwyższym budynkiem w Cincinnati i znajduje się w samym centrum śródmieścia. Jest czterdzieści dziewięć pięter i wychodzi na rzekę Ohio i jest zauważyć jako National Historic Landmark Po rozpoczęciu budowy tuż przed wielkim krachu na giełdzie w 1929 roku Hotel Cincinnati ma jeden z najlepszych przykładów sztuki francuskiej deco architektury, widać miejscu. Wkrótce straci swój tytuł jako najwyższy budynek w Cincinnati do nowego budowanego przez Great American Insurance Company zostać ukończona w 2011 roku.

Ingalls Budynek został zbudowany w 1903 roku i jest znany jako pierwszy na świecie wieżowiec żelbetowe. W tym czasie ta nowa koncepcja wykorzystania betonu uznano śmiały ruch inżynierii ale taki, który ustawiony wzór na budowę budynku hi powstanie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Budynek Ingalls jest wysoka 15 historie i został nazwany w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym w roku 1975. Z zewnątrz odbywa się w Beaux Arts klasycznym stylu, z marmuru na pierwszych trzech kondygnacji i przeszklone szare cegły i terakoty stosowany na górnych piętrach ,

Artykuł napisany przez: