Nocleg w hotelu z czworonogiem

Nocleg w hotelu z czworonogiem

Hurghada, słynny Ośrodek Wypoczynkowy w Morzu Czerwonym

W ciągu ostatnich dziesięciu lat mieszkańcy Hurghady widzieliśmy niesamowity rozwój – z piasku pustyni wzrosła miasto z ponad 200 hoteli, boom deptaki handlowe i klubów nocnych. Z coraz rosnącej liczby turystów i idealny klimat to Riwiera Morza Czerwonego ma sezonem. Hurghada posiada specjalną społeczność gdzie lokalne zwyczaje i kultura są prezentowane obok ośrodka stylu życia i zachowania. To ze wspaniałymi piaszczystymi plażami sprawiają nieodparte połączenie dla turystów szukających słońca i zabawy.

Ale największym pięknem wybrzeża Hurghady, gdzie rozpoczyna się kończy -Ta niebieski Morze Czerwone jest powód, dlaczego nasze marzenia będą się tu zatrzymać. Jeśli odbywa się albo na wodzie, można to zrobić tutaj: windsurfing, żeglarstwo, wędkarstwo głębinowe, pływanie, ale, przede wszystkim, snorkeling i nurkowanie. Unikalne podwodne ogrody morskie są jednymi z najlepszych na świecie, słusznie słynie wśród nurków. W ciepłych wodach tutaj są idealne dla wielu rzadkich gatunków ryb i raf koralowych, które mogą być również obserwowane przez szkło dnie łodzi.

Nazwa pochodzi od Hurghady legendarily z drzewa o nazwie Al Ghardaka, które kiedyś być punktem spotkań dla rybaka ze świeżo złowionych ryb i przyczep podróżujących z południowego Egiptu do miast północnych. Turystyka sama rozpoczęła pierwszych nurków, którzy przyjechali i obozów zbudowanych na piaszczystych plażach.

Pierwszy hotel zbudowany w regionie wynosiła hotelu Sheraton on Felfela drogi. Podstawowym okresem rozwoju w branży turystycznej rozpoczęła się w 1990 i jest nadal przedmiotem procesu. Całkowita liczba hoteli osiągnęła już 200, w tym 2 gwiazdki skromnych domków i ogromnych luksusowych nieruchomości po drugiej stronie.

Liczbę turystów przybyło do Morza Czerwonego, w roku 2008 osiągnie prawie 2 miliony.
Artykuł napisany przez: